Čím se řídíme při práci

Stejně jako každý kvalitní lékař klademe i my v ordinacích MUDr. Hany Václavové ve Starém Plzenci na první místo v naší péči samotného pacienta a usilujeme o to, aby mu naše péče byla vždy šitá na míru a dokázala mu maximálně pomoci. Vysokou kvalitu naší péče se nám daří udržovat nejen díky našim dlouhodobým zkušenostem (v oboru působíme bezmála třicet let), ale také díky neustálé snaze své služby zlepšovat.

Komfort pro pacienty u nás zahrnuje pečlivě udržované prostředí ordinací i moderní vybavení, které dokáže zajistit tu nejlepší dostupnou kvalitu diagnostiky i léčby.

Jsme navíc přesvědčeni, že dobrou lékařskou péči dělá i přívětivý přístup, o to víc pak v případě malých dětí, které se na návštěvu lékařské ordinace obvykle příliš netěší. I tady doufáme, že nám lékařská praxe dala schopnosti pracovat s malými pacienty tak, aby byli co nejspokojenější a měli pocit přátelsky naladěného přístupu. Jak dobří v tom jsme, je otázka, kterou nakonec nemůže zodpovědět nikdo jiný, než právě Vy a Vaše děti. Těšíme se na setkání v některé z našich ordinací!