Zkušenosti s pediatrií

Nikdo nedokáže Vašim dětem pomoci tak, jako lékař, kterému už pod rukama prošly tisíce pacientů. V ordinacích ST. PLZ. se o Vás postaráme s profesionalitou, která svědčí o dlouhé a bohaté praxi.

Během doby, po kterou se péči o malé pacienty věnujeme, jsme vyléčili tisíce drobných onemocnění nebo poranění a setkali se i s jejich netypickými nebo neobvyklými podobami. Víme vše o zdraví malých dětí a dělá nám radost své znalosti aplikovat a pomáhat tak provést pacienty od narození až po práh dospělosti.

Každé nové setkání s pacientem nás přitom učí něčemu novému a nutí nás znovu přemýšlet o tom, jaký nejlepší přístup k potížím dětí zvolit. A protože je pro nás naše práce i vášní, rádi vyhledáváme také nové poznatky, které náš obor nabízí, a neustále uvažujeme o způsobech, jak svou péči ještě o něco zlepšit nebo modernizovat.

MUDr. Hana Václavová promovala na Lékařské fakultě Unverzity Karlovy v Plzni v roce 1985 a její lékařská praxe v oboru pediatrie trvá už bezmála třicet let. Navštívit ji můžete v jedné z ordinací ST. PLZ., s.r.o., které najdete ve Starém Plzenci, Tymákově a Nezvěsticích.