V ordinacích ST. PLZ., s.r.o. nabíráme nové pacienty a udělá nám radost, pokud si právě nás vyberete i Vy a Vaše děti. Pro objednání návštěvy využijte prosím následující kontaktní údaje.

ST. PLZ., s.r.o.
MUDr. Hana Václavová
IČ: 29123895

Ordinace Starý Plzenec
Adresa:
Smetanova 204
332 02 Starý Plzenec

Telefon:
377 965 047

Ordinace Nezvěstice
Adresa:
Olešná 20
332 04  Nezvěstice

Telefon:
377 891 123

Ordinace Tymákov
Adresa:
Kulturní dům
332 01 Tymákov

Kde nás najdete ve Starém Plzenci

Pod hlavičkou ST. PLZ, s.r.o. najdete dětské ordinace MUDr. Hany Václavové nejen v samotném Starém Plzenci, ale také v Nezvěsticích a Tymákově. Naše služby si pro své děti samozřejmě můžete vybrat nezávisle na tom, kde je místo Vašeho trvalého bydliště. Do ordinace ve Starém Plzenci se dostanete z centra města pěšky za pár minut a cesta je navíc zcela jednoduchá: od radnice vede po Smetanově ulici pořád rovně.

V rámci Starého Plzence i při cestě z okolních obcí můžete využít autobusovou dopravu, nejblíž naší ordinaci je zastávka Zdravotní středisko. I z vlakové zastávky k nám dojdete do pěti minut.

Podobně nekomplikovaná je situace i v Olešné, kde sídlíme hned u hlavní ulice. K autobusu i vlaku se od nás dostanete do deseti minut. V Tymákově najdete naši ordinaci v místním kulturním domě – od obecního úřadu, kde se mimo jiné nachází také autobusová zastávka, sem dojdete za pět minut.

Ať už si vyberete kteroukoli z našich ordinací, budeme se těšit na setkání s Vámi!

Web:
www.detskylekar-staryplzenec.cz
Profil na Zdravotníregistr.cz

Dětem a jejich zdravotním potížím se věnujeme už třicet let a o svém oboru toho víme maximum. Budeme rádi, pokud naše služby využijete i Vy!

Ordinace Starý Plzenec

Ordinace Nezvěstice

Ordinace Tymákov